O Nas

Firma ComaroN tworzy odzież z nadrukami o charakterze patriotycznym. Celem firmy, a zarazem naszym marzeniem jest aby każdy obywatel naszego kraju, zapytany na ulicy co kojarzy mu się z terminem "Żołnierz Wyklęty", "Cichociemni", czy "Baon Zośka", potrafił przynajmniej w kilku zdaniach udzielić poprawnej odpowiedzi. Grafiki na naszej odzieży to symbole patriotyzmu, oraz różnych obszarów historii Naszego kraju. Naszym obowiązkiem jest pielęgnować historię, nie pozwolić zapomnieć o bohaterach, którym zawdzięczamy to gdzie i jak żyjemy oraz jakim językiem się porozumiewamy. I z taką inicjatywą i misją wychodzi do Was firma ComaroN. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy na ulicach przestaną być modne napisy "I love NY", "I love Paris", a zastąpią je dumne "Jestem Polakiem".

Nasza odzież wykonana jest ze szczególną dbałością o szczegóły. Gwarantujemy wysoką gramaturę koszulek. Jakość koszulek, jak i nadruków na pewno zadowoli najbardziej wymagających klientów. Ręczymy za to, ponieważ wykonujemy je również z myślą o sobie, poza tym jest to temat, który wymaga profesjonalnego podejścia. Wspominając, podtrzymując pamięć o największych, nie można robić tego półśrodkami.

Wszystkich zainteresowanych zakupem, zachęcamy zawsze do osobistego odbioru towaru. Wtedy samemu można ocenić i potwierdzić te słowa. Zapraszamy też niezdecydowanych. Adres naszej firmy to:

ComaroN Anna Dietrych

Ul. Graniczna 52

05-807 Żółwin

 

Wkrótce otworzymy też sklep stacjonarny.

 

Kontakt:

Zamówienia: sklep@comaron.pl

Współpraca: biuro@comaron.pl

Informacje: kamil@comaron.pl lub marek@comaron.pl

GG: 48964119

Tel: 792 444 666

 

 

© ComaroN 2019 - Powered By OpenCart.
Wykonał:Damian Ortmann